A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sepsiszentgyörgy. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Sepsiszentgyörgy. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. november 26., hétfő

Újabb kézimunka kiállítás a Kónya Ádám Művelődési házban

Régen jártam már erre! Az elmúlt időszak nagyon sűrű volt. Többek között, mely az egyik legnagyobb esemény volt: az a legújabb kézimunka kiállításunk a Kónya Ádám Művelődési Házban.  Ezúton szeretném megköszönni a sok támogatást és a sok látogató véleményét! Néhány kép a kiállításról és a sajtóanyag.

Olvassátok szeretettel és gyönyörködjetek a képekben!

http://www.pluszportal.ro/web/index.php?option=com_content&task=view&id=32419&Itemid=109&limit=1&limitstart=0

2011. május 4., szerda

550 éves Sepsiszentgyörgy / 550 years of Saint George City

Mivel idén 550 éves Sepsiszentgyörgy, készítettem néhány keresztszemes könyvjelzőt a Szent György Napi vásárra. A Kézművesek Utcájában én is ott leszek péntektől vasárnapig ( 2011.05.06.-2011.05.08.)! Mindenkit nagyon sok szeretettel várok!!! (:-))))





2010. október 16., szombat

Meghívó - Új kézimunkakör indul!!!

HÁROMSZÉKI FÜRGE UJJAK KÉZIMUNKAKÖR

A sepsiszentgyörgyi Kónya Ádám Művelődési Ház Pinceklubjában október 18-án hétfőn 16 órától egy új klub indul, a Háromszéki Fürge Ujjak Kézimunkakör, ahová várnak sok szeretettel minden kézimunkázni szerető fiatalt és időset egyaránt. A kör vezetője Gábor Éva.